MERANIE KRVNÉHO TLAKU

Poznáte hodnoty Vášho krvného tlaku? Chcete si overiť, či Vám liečba zaberá,ale nemáte doma tlakomer? Zvýšené hodnoty sú hlavnou príčinou infarktu myokardu. Zadarmo Vám zmeriame krvný tlak a poskytneme odborné poradenstvo.

STANOVENIE HLADINY KRVNÉHO CUKRU

Diabetes, alebo cukrovka, je ochorenie, ktoré nebolí a prejaví sa až pri neskorších štádiách. Preto je vhodné vedieť, či sú Vaše hodnoty v poriadku. V našich lekárňach Vám zadarmo zmeriame hladinu krvného cukru a poskytneme odborné poradenstvo.

VYPOČÍTANIE HODNOTY BMI

Hodnota BMI zohľadňuje vek, váhu a výšku človeka. Je jedným z parametrov, ktoré poukazujú na možnú nadváhu, či obezitu. Ľudia s vyšším BMI majú zvýšenú pravdepodobnosť srdcovo-cievnych ochorení. Chcete poznať hodnotu Vášho BMI? Náš odborný personál Vám ho vypočíta a poskytne tiež odborné poradenstvo k danej téme.

E-RECEPT

Predpísal Vám lekár recept ale nedostali ste do ruky žiadne tlačivo? Neviete, ako a kde si máte vybrať lieky? V našich lekárňach to máte jednoduché - stačí prísť s preukazom poistenca (prípadne iným dokladom, kde je rodné číslo) a my Vám lieky vydáme.

INDIVIDUÁLNA PRÍPRAVA

Máte recept na masť, roztok, čapíky, či kapsle, ktoré je treba pripraviť v lekárni? Náš odborný personál má skúsenosti s individuálnou prípravou liekov a ochotne "vyrobí" liek špeciálne pre Vás.

FARMACEUT NA TELEFÓNE

Chceli by ste sa poradiť o užívaní Vašich liekov? Máte zdravotné problémy, ktoré by ste chceli konzultovať s lekárnikom? Prípadne máte iné otázky, na ktoré by Vám náš odborný personál mohol odpovedať?

Zriadili sme pre Vás telefonickú poradňu na čísle 032/6524 99. Každý deň v čase od 7:00 do 22:30 sme Vám k dispozícií.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky